ماه قلب آمریکا و روز ولنتاین چه چیزهای مشترکی دارند؟

روز ولنتاین تعطیلاتی در مورد قلب انسان در سطح عاطفی است. این یک روز برای ابراز احساسات قلبی عشق و تحسین است. همه ما باید دوست داشته شویم. اما مهمتر از آن عشق دادن است.

اما کارت ها و هدایای ولنتاین نمی توانند با هدیه سلامتی مقایسه شوند. کسانی که به بیماری قلبی مانند نارسایی احتقانی قلب ، حمله قلبی ، آنژین ، استوک یا بیماری های قلبی عروقی مبتلا هستند ، می دانند که سلامتی ، کامل بودن و زندگی چقدر ارزشمند است. بیماری های قلبی عروقی علت اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است.

اینها مواردی است که ماه قلب آمریکا و انجمن قلب آمریکا با آنها سروکار دارند – از نظر جسمی و به معنای واقعی کلمه ، سلامت قلب انسان. من نمی دانم آیا روز ولنتاین دلیل انتخاب آنها فوریه برای ماه قلب آمریکا بود؟

نکته مشترک دیگر روز ولنتاین و ماه قلب آمریکا شکلات است. یکی از هدایای مورد علاقه ولنتاین شکلات است.

ثابت شده است که شکلات احساس خوبی در شما ایجاد می کند و ضد افسردگی است.
شکلات تلخ می تواند باعث کاهش کلسترول بد شود.
و مطالعات نشان داده است که شکلات تلخ می تواند برای سلامت قلب شما مفید باشد.
سلامت جسمی و عاطفی و روحی شما در هم تنیده شده است. قلب شکسته از نظر هترین متخصص قلب در مشهد احساسی می تواند منجر به مشکلات قلبی جسمی شود. افسردگی ، احساسات منفی و کینه های طولانی مدت می تواند باعث انواع بیماری ها و بیماری های بدن شود.

اگر شما یا یکی از نزدیکانتان به بیماری قلبی عروقی مبتلا هستید ، توجه داشته باشید که گزینه های دیگری برای جراحی و دارو وجود دارد. اگر مجبور نباشید نمی خواهید جراحی کنید. همیشه یک خطر وجود دارد. شاید شما قبلاً جراحی بای پس یا آنژیوپلاستی یا استنت داشته باشید. این احتمال وجود دارد که متخصص قلب و عروق شما در آینده روش جراحی دیگری را تجویز کند … مگر اینکه گزینه دیگری وجود داشته باشد و وجود نداشته باشد.

درمان ضد ضربان خارجی (ECP) یک درمان قلبی عروقی غیر جراحی و غیرتهاجمی است.

چگونه درمان های ECP را دریافت می کنید؟

همه شما باید انجام دهید این است

از یک متخصص قلب تشخیص بگیرید
با دستگاه ECP برای درمان قلب پزشک پیدا کنید
با گذراندن جلسات درمانی 7 هفته سرمایه گذاری کنید.
درمان های ECP را می توان توسط هر مطب پزشک انجام داد ، نه فقط یک متخصص قلب. این یک معامله خوب برای پزشک شما است. Medicare و بسیاری از پرداخت کنندگان بیمه خصوصی خدمات ECP را به پزشک شما بازپرداخت می کنند و به شما جبران می کنند. و پرداخت بیمه بیشتر از هزینه نگهداری ماشین آلات ECP برای پزشک شما است.

تبلیغات تلویزیونی علاقه دارند به شما بگویند در مورد هر دارویی که تهیه می کنند “از پزشک خود بپرسید”. اکنون می توانید از پزشک خود بپرسید که چرا درمان ضد ضربان خارجی را ارائه نمی دهد؟

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *