آزالیای در حال رشد

سالهاست که آزالیا به عنوان گیاه سخت کاشت شهرت دارد و احتمالاً سالها پیش نیز چنین بوده اند. با توجه به اطلاعات فراوانی که امروزه در دسترس ما است و به ما امکان دسترسی به جدیدترین تکنیک های رشد را برای هر گیاهی که می خواهیم رشد دهیم ، می دهیم ، ما فراموش می کنیم که پدربزرگ و مادربزرگ و حتی پدربزرگ و مادربزرگ ما اغلب مجبور بودند تکنیک های رشد خود را با استفاده از آزمایش بیاموزند. و خطا ، و بسیاری از گیاهان که به خاک ، نور یا مواد غذایی خاصی نیاز داشتند بیشتر از همه در گروه سخت یا سخت برای رشد قرار داشتند. این شهرت متأسفانه در طول سالها در بین آنها جا مانده است

رشد آزالیا سخت نیست. مانند بسیاری از گیاهان دیگر ، چند قانون وجود دارد که  قیمت گل آزالیا  باید برای ایجاد شرایط مناسب رشد رعایت شود ، اما مراقبت از آزالیا بسیار آسان است.

آزالیا دارای طیف گسترده ای از رنگ ها ، سفید ، صورتی ، قرمز ، بنفش ، نارنجی و زرد و همچنین چند رنگی است. انواع گلهای تک و دوتایی وجود دارد ، انواع مختلفی با گلهای بسیار ناچیز وجود دارد اما به دلیل برگهای عمیق رنگی آنها محبوب هستند. همه آنها گیاهان زیبایی هستند که شایسته جای گرفتن در هر باغی هستند ، اما انواع گلهای منفرد سخت تر و مناسب موقعیت های آفتابی هستند ، اما دامنه رنگ محدودتری نسبت به دو برابر دارند.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید که در کجای باغ خود می خواهید گیاهان آزالیا را پرورش دهید. اگر در حال کاشت در زمین هستید ، سعی کنید مناطقی را در قسمت جنوبی و شرقی خانه خود پیدا کنید که در آنجا از آفتاب بسیار گرم محافظت می شود. هنگام انتخاب مناطق به خاطر داشته باشید که آزالیای تک گل مقاومت بیشتری در برابر آفتاب دارد ، اما هنوز هم باید در برابر آفتاب بسیار گرم محافظت شود و دو برابر ها همیشه باید سایه متوسط ​​داشته باشند.

آزالیاس خاک قلیایی را تحمل نخواهد کرد و یک خاک اسیدی غنی با سطح PH از 5-6 را ترجیح می دهد. PH خود را آزمایش کنید ، اگر در منطقه ای زندگی می کنید که خاک به طور طبیعی قلیایی زیادی دارد ، ممکن است لازم باشد گیاهان خود را در وان ها یا گلدان ها پرورش دهید. تسترهای PH را می توان از مهد کودک ها و فروشگاه های سخت افزار خریداری کرد ، اینها ارزان قیمت هستند اما ابزاری ارزشمند برای داشتن آنها هستند.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *